Prodej je hra – pro ty, kteří prodávají výrobky či služby

Od dětství si hrajeme na prodavačky. Teď si řekneme, co mají dvě role - prodavač a herec - společného.

 

- Základním hereckým pravidlem je vnímat kreativně svého partnera.

- Herec hraje jednu roli a jednu situaci třeba stokrát a vždy se musí přizpůsobit silou hlasu, energií, gestem tomu, co přináší partner.

 

Při prodeji je to taky tak – situace je vždy stejná jen zdánlivě. Mění se klient, počasí, ale i my sami jsme pokaždé v jiné životní situaci a rozpoložení.

Čekají vás mimo jiné tato témata:

 

- Komunikace a prezentace

- Jaké herecké fígle použít, abychom byli vždy naladěni na individuální notu té které schůzky a tím z ní vytěžili maximum

- Hra s osobnostními typologiemi a jak podle nich jednat s klientem či zákazníkem

- Řešení konkrétních situací

 

Vaším úkolem tedy bude připravit si konkrétní situace, které byste chtěli probrat.

Počet účastníků: max 10

Reference

Božena Ranecká, specialista PR a interní komunikace

"Zaměstnanci naší firmy ( vrcholový a střední management a mladí adepti na tyto pozice) se účastnili čtyřdenní Komunikační akademie Hospodářské komory Havlíčkův Brod. Všichni účastníci hodnotili kurz pozitivně, jako velmi přínosný. Oceňovali profesionální a individuální přístup lektorky ke každému z nich, přizpůsobení výkladu, rozbor témat do detailů a praktickou část s nácvikem typů komunikace v různých situacích."

Reference

Herecké role v praxi personalisty - Havlíčkův Brod únor 2017:

Bc. Lenka Valová, B:TECH

"Název školení ve mně trochu budil obavy, jak to bude s autenticitou a předstíráním, téma pro mě bylo zcela nové a neuměla jsem si pod ním nic představit. Herecká role jako ochrana a pomoc při zvládnutí vlastní komunikace v náročných situací mě nadchla, včetně teoretického kontextu vysvětleného lektorkou. Je neuvěřitelné jak se lektorce do tak krátkého času podařilo dostat teorii, praktickou část vlastní tvorby role i jejího vyzkoušení formou zážitku. Umím si představit i celodenní akci. Pro mě osobně to byl velmi transformační zážitek s velkým dopadem do skutečného pracovního života.Děkuji!!"

Reference

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc., předsedkyně představenstva a výkonná ředitelka 1.VOX a.s.

„Semináře Mgr. Jarmily Skopalové jsou jedinečné svojí praktičností a ojedinělým individuálním přístupem. Každý účastník si odnese přesně ty informace, které pro sebe potřebuje. I to je důvodem nebývale širokého spektra účastníků – od státní správy až po velké soukromé subjekty. Z její učebny se vždy ozývá smích, ale ve chvílích cvičení vyžaduje i na chodbách naprostý klid. Pro svoje „ovečky“ vždy vytvoří bezpečné prostředí, kde se střídají emoce, ale končí se vždy s úlevou a úsměvem.“

KONTAKT

Jarmila skopalová

+420 773 64 59 16

skopalova@generacevysocina.cz

GENERACE VYSOČINA s.r.o.

Palackého 220, 588 13

Polná Ič: 029 70 287

generace vysočina 2019 ® Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Novotný fotograf