Moderní manažer/manažerka = táta/máma dvou rodin

Dnes už role ředitele podniku není jen otázkou přísného a dobře upraveného pána s rukama za zády, který prochází podnikem a zaměstnanci mu projevují úctu.

Dnes je třeba s lidmi pracovat jinak. Dnešní manažer vnímá, že každý jeho zaměstnanec je jiný. Že když chce jednoho postrčit dopředu, musí mu pohrozit, druhého musí pochválit, třetímu projevit respekt a tak dál.

Čím dál víc se v dnešní době mluví o novodobém manažerovi, který do své práce zahrnuje i určitý duchovní rozměr. Neznamená to, že přichází s nějakou speciální vírou či náboženstvím. Neznamená to žádnou ezoteriku. Duchovní rozměr je něco navíc, co přidává k materiálním schopnostem. 

. Tedy když umí dobře získávat klienty, dokáže například přemýšlet i o tom, jak jeho práce ovlivní region, kde klient žije. Když se rozhodne pro otevření nové pobočky, přemýšlí o dopadu té pobočky na daný kraj ve všech ohledech.

Moderní manažer/manažerka vnímá pocitem souvislosti – s lidmi, věcmi, přírodou, světem okolo.

Podnikatelské rozhodnutí se dotkne spousty lidí. Za ty všechny má ten, kdo rozhodne, zodpovědnost. A když ji přijme a dokáže tohle všechno posoudit a udělat úpravy svého vlastního záměru, dostane se na vyšší úroveň své vlastní profese i osobnosti. Stane se manažerem  nového věku.

Buďte manažerem nové doby, staňte se leardem.

Počet účastníků neomezen

Reference

Božena Ranecká, specialista PR a interní komunikace

"Zaměstnanci naší firmy ( vrcholový a střední management a mladí adepti na tyto pozice) se účastnili čtyřdenní Komunikační akademie Hospodářské komory Havlíčkův Brod. Všichni účastníci hodnotili kurz pozitivně, jako velmi přínosný. Oceňovali profesionální a individuální přístup lektorky ke každému z nich, přizpůsobení výkladu, rozbor témat do detailů a praktickou část s nácvikem typů komunikace v různých situacích."

Reference

Herecké role v praxi personalisty - Havlíčkův Brod únor 2017:

Bc. Lenka Valová, B:TECH

"Název školení ve mně trochu budil obavy, jak to bude s autenticitou a předstíráním, téma pro mě bylo zcela nové a neuměla jsem si pod ním nic představit. Herecká role jako ochrana a pomoc při zvládnutí vlastní komunikace v náročných situací mě nadchla, včetně teoretického kontextu vysvětleného lektorkou. Je neuvěřitelné jak se lektorce do tak krátkého času podařilo dostat teorii, praktickou část vlastní tvorby role i jejího vyzkoušení formou zážitku. Umím si představit i celodenní akci. Pro mě osobně to byl velmi transformační zážitek s velkým dopadem do skutečného pracovního života.Děkuji!!"

Reference

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc., předsedkyně představenstva a výkonná ředitelka 1.VOX a.s.

„Semináře Mgr. Jarmily Skopalové jsou jedinečné svojí praktičností a ojedinělým individuálním přístupem. Každý účastník si odnese přesně ty informace, které pro sebe potřebuje. I to je důvodem nebývale širokého spektra účastníků – od státní správy až po velké soukromé subjekty. Z její učebny se vždy ozývá smích, ale ve chvílích cvičení vyžaduje i na chodbách naprostý klid. Pro svoje „ovečky“ vždy vytvoří bezpečné prostředí, kde se střídají emoce, ale končí se vždy s úlevou a úsměvem.“

KONTAKT

Jarmila skopalová

+420 773 64 59 16

skopalova@generacevysocina.cz

GENERACE VYSOČINA s.r.o.

Palackého 220, 588 13

Polná Ič: 029 70 287

generace vysočina 2019 ® Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Novotný fotograf